تبلیغات
سلیم موذن زاده اردبیلی - عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان

عشق و رمانتیک بازی در سنین مختلف و تفکرهای آدم ها تعاریف متفاوتی دارد. شاید به زعم خیلی از عوام، هنرمندان و بازیگران رمانتیک ترین آدم ها بعد از شاعران باشند. با تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون درباره عاشق و رمانتیک بودن شان، اینکه چگونه عشق شان را ابراز می کنند و آیا تا به حال عاشق شده اند گپی زده ایم ...


زهرا داودنژاد: بعد از ازدواج عاشق شدم

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان

عشق و علاقه نشانه خاصی ندارد و با خیلی از آدم هایی که دوست شان داریم زندگی می کنیم علاقه و عشق داریم وگرنه نمی توانستیم در کنارشان زندگی کنیم. عاشقی توام با صبوری، عادل بودن، قوی بودن، روشن بین بودن و مهربانی است. در زندگی با این فاکتورها عاشقی کرده ام. جزو معدود خانم هایی هستم که به ابراز عشق به صورت صریح و کلامی اعتقاد دارم و کلا در زندگی به اجرا و عمل تا ادعا معتقدم! ازدواجم با عشق توام نبود و بعد از ازدواج عاشق همسرم شدم!

خلاصه عاشقی داستان های پیچیده ای دارد. با یکی از دوستانم در زمان جوانی به این نتیجه رسیده بودیم که ۳ تا تیپ بیشتر در دنیا وجود ندارد. اولی عاشق واقعی، دومی نقد سازنده و سومی دوست معمولی!


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

فتانه ملک محمدی: 
برای دوست داشتن هدیه می دهم

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


عشق برای من در کار، یک عامل پیشرفت است و از منظر روان شناس ها عشق و دوست داشتن تفاوت های زیادی دارد. عشق به کار، عشق به مادر و... به معنی دوست داشتن است. عشق برخی عوامل دارد که بین ۲ نفر اتفاق می افتد.

برای ابراز دوست داشتن با رفتارم آن را ثابت می کنم. هدیه دادن، مناسبتی است تا نشان و معیار دوست داشتن و هدیه گرفتن بیشتر برای بچه ها جذابیت دارد. من الان بخواهم از کار خوب یکی از شاگردانم تشکر کنم به او هدیه می دهم.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

بهاره رهنما: می خواهم عشق را کنترل کنم

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


در زندگی ام و نوع تربیتی که در خانواده وجود داشت، تبدیل به آدم عاشق و رمانتیکی شده ام. عشقی که به تمام بخش های زندگی ام قابل تسری است و حالا بعد از گذر از ۳۰ سالگی ام می خواهم آن را بیشتر کنترل کنم. زیرا به زندگی لطمه می زند. اگر از لحاظ ذاتی و ژنتیکی آدم پراحساسی باشید نمی توانید در برخی از جاها، آن را کنترل کنید. تمام فضای نوشته هایم حس عاشقی در آن قابل درک است.

عشقی که با کلام و حرفی باشد، عشق واقعی نیست. آنقدر عاشقم که درخت ها و پرندگان را هر روز زیبا می بینم و ذوق می کنم و با خودم می گویم خدایا شکرت که یک روز دیگر زنده بودم و این زیبایی ها را دوباره دیدم. عشق به فرزند و شوهر و زندگی وجوه های مختلف یک زندگی عاشقانه است. شاید در زندگی آدمی هیچ رابطه عشقی به وجود نیامده باشد اما ذاتش عاشق است. عشق را باید فریاد زد و از ابرازش نترسید. عشق هر روز و با هر اجرای تئاتر یا نوشتن، برایم تکرار می شود و بزرگ ترین عشق زندگی ام با مادر شدنم توام بود.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

آرش نوذری: عاشق پیشه ام

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


آدم عاشق پیشه و رمانتیکی هستم. اگر آدم عاشق نباشد آدم نیست! خلقت بر مبنای عشق انجام شده است. عشق مجازی سایه ای از عشق حقیقی است و ابتدایی ترین نوع عشق است. عشق به فرزند، همسر، کار و... عشق هایی است که همه ما با آنها درگیر هستیم. همه جوره عشقم را ابراز می کنم. معمولا عشق های درونی به تدریج تبدیل به عشق های برون گرایانه می شوند. برای همه آدم ها حداقل در طول زندگی این موقعیت پیش می آید که حداقل یک بار عاشق واقعی بشوند


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

خشایار راد: عشق های زودگذر

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


هنرمندان آدم های بااحساسی و مهربانی هستند. شرایط این روزهای جامعه فرصت رمانتیک بودن را از آدم ها گرفته است. من متعلق به نسلی هستم که عشق را با تمام وجود و علاقه قلبی شان ابراز می کردند. عشق های امروزی نسل جوان بیشتر کلامی و زودگذر است. نسل ما با عملش به طرف مقابلش می فهماند که چقدر دوستش دارد. نسل ما در عشقش و تعهد به طرف مقابلش ثبات داشت و هر روز عاشق نمی شد. دوام عشق های این روزها به مویی بند است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

مهدی امینی خواه: عاشق باش، موفق باش

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


عشق ودیه ای الهی است که خداوند به آدم ها اهدا کرده است. عشق در وجود آدمی وجوهات مختلفی دارد و می تواند به کار و خانواده و همسرش باشد. رمانتیک و احساسی بودن برای انسان ها یک موهبت است و باید قدر آن را بدانیم. اگر انسان، فاقد این حس ها باشد انگار روح ندارد و تبدیل به یک ماشین بی روح می شود.

ابزار عشق به شرایط و شخص مقابل بستگی دارد. برخی از مواقع، ابراز عشق، درونی جواب می دهد و به تدریج تبدیل به عشقی ماندگار می شود. عشق را در تمام لحظه های زندگی ام حین تحصیل، بازی کردن، ورزش کردن و... تجربه کرده ام. عاشق بودن در زندگی عامل موفقیت است و باید از آن درست استفاده کنیم.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

سعید شیخ زاده: کی عاشق نشده؟

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


سوال سختی مطرح شده است. همه هنرمندان باید در حس و حال عاشقی باشند تا بتوانند در زندگی و کارشان موفق باشند. هیچ آدم غیرعاشقی هنرمند نمی شود. ابراز علاقه و عشق به ویژگی های شخصیتی آدم ها ربط دارد. برخی درونی به عشق می پردازند و آن را ابراز می کنند. آدم برون گرایی هستم و عشقم را علنی و رو مطرح می کنم. اینکه عشق واقعی را تجربه کردم بماند. ولی مگر کسی هست که عشق را تجربه نکرده باشد!


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

مریم سلطانی: به عشق احترام می گذارم

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


یک آدم عاشق و رمانتیک، واقعی هستم و به عشق احترام می گذارم. زندگی بدون عشق هیچ معنا و رنگ و بویی ندارد. وجه تمایز بین انسان و سایر موجودات احساسات و عشق ورزیدن است. عشقم را در مقاطع مختلف به صورت درونی یا بسته به شرایط بیرونی مطرح می کنم. عشق اتفاقی حتمی در زندگی همه ما آدم هاست و از آن گریزی نیست و عاملی برای ر شد و ارتقای ماست. در این دوره و زمانه، خبری از عشق واقعی وجود ندارد و عشق های واقعی مربوط به سال های قبل تر بود که من هم آن را تجربه کرده ام!


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

هرمز شجاعی مهر: آتش عشقم داغ تر می شود

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


اساس خلقت خدا بر عشق استوار است و خداوند براساس عشق، زن و مرد را آفرید تا در مسیر زندگی یکدیگر را پیدا کنند، عاشق همدیگر بشوند و عاشقانه زندگی کنند. طبیعی است چنین زندگی زیباست و باید همه لحظه های زندگی مان توام با عشق باشد.

همواره عشقم را به طرف مقابل اجرایی و عملی نشان می دهم. عشق و محبت یک طرف و ابرازش طرف دیگر ماجرا قرار دارد. به کار بردن واژه هایی نظیر دوستت دارم، عاشقت هستم و قربانت بروم در ابراز عشق معجزه می کند و از شما یک فرشته می سازد. باید لحظات موردعلاقه طرف مقابلمان را برایش به بهترین شکل ممکن آماده کنیم. ممکن است خانمی علاقه داشته باشد شوهرش با شستن ظرف، علاقه اش را اثبات کند چه اشکالی دارد که شوهر این کار را انجام بدهد. عشق واقعی را بعد از ازدواج پیدا کردم و هنوز آن را با خودم دارم و هر روز آتشش داغ تر می شود.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

یکتا ناصر: رمانتیک هستم

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


آدم رمانتیک و عاشقی هستم و این مساله به من انرژی و انگیزه می دهد. زمانی که فردی را دوست داریم حتما هر کاری که برای خشنودی او از دستش برمی آید، انجام خواهد داد و اهل سیاست بازی در عشق نیستم. برای کسانی که دوست شان می دارم در وهله اول سعی می کنم به چیزهایی که علاقه دارند برایشان مهیا کنم و حاضرم برای ابراز عشقم از چیزهایی که دوست دارم به راحتی بگذرم. البته معتقدم تا جایی پیش رفت که شخصیت و اعتقادت مان زیر سوال نرود. عشق واقعی برای هر کسی مفهومی دارد و آن را تجربه کرده ام.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

سپیده خداوردی: عشق و انگیزه

عشـق و عاشقـی به روایـت هنـرمنـدان


کلا آدم عاشقی هستم و عشق را برای زندگی لازم می دانم. برای ابراز عشق یا هر کار دیگری، تلاش خاصی انجام نمی دهم و دلی کار می کنم و ابراز عشق به صداقت طرف مقابل ربط دارد و اگر یک قدم بردارد، من هم ۲ قدم برمی دارم. عشق واقعی را تجربه کرده ام و عشق واقعی به آدم انگیزه و طراوت می دهد.نظرات()   
   
Airtel Home Broadband
شنبه 13 مرداد 1397 04:55 ب.ظ
For folks who are set on movies, technology are generating it possible
to watch your favorites and learn hidden gems in the comfort of your own home.
When one looks even further with the numbers, it is easy
to observe that broadband expansion is equally as much about running cables as it is about producing it affordable.
And it's no surprise, with one of the sexiest Swedes in Hollywood playing a
vampire sheriff, and lots of other famous actors taking roles
here high at the same time.
defectiveutilit67.exteen.com
پنجشنبه 22 تیر 1396 06:30 ق.ظ
Terrific work! That is the kind of info that should be shared around
the web. Disgrace on the search engines for now not positioning this submit higher!
Come on over and discuss with my website . Thank you =)
BHW
چهارشنبه 30 فروردین 1396 01:33 ق.ظ
Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your web site is magnificent, let alone the content!
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 06:40 ب.ظ
Hello there! This article could not be written any better!
Looking at this article reminds me of my previous roommate!

He continually kept preaching about this. I will send this post
to him. Pretty sure he will have a good read. Many thanks
for sharing!
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 12:42 ق.ظ
Please let me know if you're looking for a article author for your blog.
You have some really great articles and I feel I would be a good asset.
If you ever want to take some of the load off, I'd love to write some content for your blog
in exchange for a link back to mine. Please send
me an e-mail if interested. Kudos!
manicure
چهارشنبه 16 فروردین 1396 07:59 ق.ظ
Hi there friends, how is the whole thing, and what you desire to say on the topic of this piece of writing, in my view its really awesome for me.
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 03:20 ق.ظ
I am no longer certain the place you're getting your info,
but great topic. I needs to spend some time finding
out more or working out more. Thanks for wonderful information I was searching for this info for my mission.
BHW
پنجشنبه 10 فروردین 1396 05:13 ب.ظ
Wow, this post is nice, my younger sister is analyzing these things, therefore I am
going to inform her.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر